Kızılca Mh. İmamlar Sk. No:27/A Tavas / DENİZLİ

Hafta içi her gün 09:00 – 19:00 arası bize ulaşabilirsiniz.

sıkça sorulan sorular

Lütfen mesaj göndermeden önce bu bölümü okuyunuz!

Kuru meyveleri nasıl temin ediyorsunuz?

Meyvelerimiz mevsimine göre lezzet ön plana alınarak toplanıyor. El değmeden yıkanıyor ve dilimlenerek kurutuluyor. İhtiyaca yönelik paketlemesi yapılıyor. Müşterinin talebine göre paket yada dökme şeklinde satışa hazır hale geliyor.

Ürünlerin S.K.T. süresi ne kadardır?

Ürünlerimizin son kullanma tarihi çeşidine göre farklılık göstermektedir. Kuru meyvelerimiz paket açıldıktan sonra (havasız ve nemsiz ortamda) 6 aya kadar, kuru yemişlerimiz ise (nemsiz ortamda) 2 aya kadar tazeliğini korumaktadır.

Ayrıntılı bilgi paketlerin üzerinde yer almaktadır.

Paketim kaç gün sonra elime ulaşır?

15:30’a kadar verilen siparişler aynı gün anlaşmalı kargo firmasına verilir. Paketiniz 2 – 3 gün içerisinde adresinize teslim olur.

Fruitboo.com ne kadar güvenlidir?

Firmamız 1993 yılından beri Denizli’nin Tavas ilçesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Açık adresimizde bizleri ziyaret edebilirsiniz.

Fruitboo.com® iyzico altyapısını kullanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için sitenin sol altında bulunan sekmeye tıklayabilirsiniz.

Ödeme seçenekleriniz nelerdir?

Fruitboo.com® üzerinden yapacağınız alışverişlerde tüm kredi kartlarını kullanabilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo ile kapıda ödeme yada ilgili hesap numaralarımıza Havale/EFT yapabilirsiniz.

Bize Ulaşın!
    +90 531 473 2200